سلامتی و ایمنی

در مجموعه کندو رعایت اصول بهداشتی مورد تاکید فراوان واقع شده است. نظافت روزانه و رعایت پروتکل های بهداشتی با مواد پاک کننده ارگانیک، گیاهی و غیر حساسیت زا حاکی از رعایت استانداردهای بین المللی در این مجموعه است.
همچنین پایش دوره ای سلامت برای پرسنل و کودکان انجام می شود.
ایمن سازی مجموعه یکی از مهم ترین مسائلی است که در بدو ورود به اهمیت در اجرای آن پی خواهید برد.

مجموعه شامل فضاهای اختصاصی مجزا و رو باز برای ورزش های همچون اسکیت، فوتبال، بسکتبال، نینجا، پارکور، والیبال و… فضای بازی.
فضاهای داخلی مجموعه نیز به تفکیک کاربری آموزشی، تفریحی و سرگرمی چیدمان و تجهیز شده اند.
سطوح دیوار و کف این اتاقها یکی از مهمترین عوامل کاهش دهنده میزان جراحت هنگام بازی و تردد کودکان می باشد چرا که به وسیله ی ضربه گیر ها و فوم های ایجاد ایمنی در فضای کودک تجهیز شده است.
سطوح زیر وسایل بازی، توسط فوم برد های نرم و ضربه گیر پوشیده شده است تا هنگام بازی کودکان مانع آسیب دیدگی شود.
وسایل بازی طوری طراحی شده اند که مربیان حین بازی قادر باشند به راحتی از کودکان مراقبت و محافظت نمایند.

شرط اول کندو، سلامت و ایمنی کودکان است.

متد آموزشی کندو

بازی جز لاینفک زندگی کودکان است در همین راستا، مجموعه کندو با استفاده از متد آموزش مبتنی بر بازی (GBL) کلیه ی روند آموزشی خود را پایه ریزی نموده است.

‎روش یادگیری مبتنی بر بازی (GBL)

‎نتایج استفاده از این استراتژی ثابت کرده است که استفاده از بازی‌ها، اثر بخشی بسیار بالایی دارد، زیرا به ایجاد و افزایش انگیزه در کودکان کمک می‌کند (مسلماً و بی تردید، حفظ انگیزه کودکان، یکی از مهمترین مسائلی است که مربیان با آن مواجه هستند).

‎هدف از طراحی روش یادگیری مبتنی بر بازی، ایجاد تعادل بین موضوع درس و بازی با توانایی کودکان در به خاطر آوردن مطلب درسی و به کار بردن آن در زندگی واقعی است.

‎در اصل، یادگیری مبتنی بر بازی یک روش آموزشی است که از ایده بازی کردن برای رسیدن به اهداف خاص آموزشی اعم از کسب دانش و مهارت‌ها استفاده می‌کند.

‎مزایا:
‎ایجاد انگیزه
‎امکان مشارکت بچه ها
‎کودک محور بودن
‎ایجاد تفکر انتقادی و تصمیم گیری
‎آموزش کارگروهی